Julia | Een Korte Film

Wanneer Julia ontdekt dat er naaktfoto’s van haar zijn verspreid, weet ze niet wat haar overkomt. Ze schaamt zich dood. De hele school kijkt haar na en de enige bij wie ze nog terecht kan, is haar beste vriendin Chloë. Samen proberen ze te ontdekken wie het gedaan kan hebben. Julia vraagt zich af of het haar ex is. Dan doet Julia een schrikbarende ontdekking.

Helaas zijn veel jongeren verslaafd aan hun telefoon en, nog veel erger, versturen naaktfoto’s, ook wel ‘sexting’ genoemd. Het ongewenst verspreiden van naaktfoto’s gebeurt helaas nog vaak. Met onze voorlichtingsfilm ‘Julia’ willen wij deze problemen onder jongeren bespreekbaar maken. In deze speelfilm zie je van dichtbij hoe heftig de impact is op iemand die dit overkomt. Het laat de gevolgen zien van het verspreiden van naaktfoto’s en wijst jongeren op de risico’s hiervan.

De productie is georganiseerd en uitgevoerd door jongeren, grotendeels leerlingen van Het Lyceum Rotterdam.

Bekijk hier de film!

Back to top